Výsledky oddílu juda 2013

03.05.2013 08:25

Putovní pohár Teplice 28.9.2013

Mláďata

3. Petříčková Sabina

Mladší žáci

3. Doležal Holub            34kg

KOM Chomutov 25.9.2013

Družstvo mladších žáků

2. místo

Mezinárodní Mistrovství ČR Ostrava 21.9.2013

1. Machač Pavel            73kg M4

3. Zázvorka Jan            100kg M5

Český pohár  Brno 21.9.2013

Dorostenky

2. Nikola Vápeníková        52kg

Mistrovství Polska veteránů 14.9.2013

1. Zázvorka Jan              100kg M5

2. Machač Pavel                73kg M4

3. Myšák Rudolf                +100kg M4

VC o putovní pohár Most 14.9.2013

Mláďata

1. Lukáš Jakub                     39,8- 41,5kg

2. Bárnet Tomáš                   57-63,4kg

2. Petříčková Sabina            29,35-29,8kg

Hamr Cap  Hamr na jezeře 30.8.2013

Mláďata

1. Procházka Václav           33kg

1. Bárnet Tomáš                  60kg

2. Severa Vojtěch                33kg

2.Lukáš Jakub                     60kg

3. Černý Ondra                    24kg

2. Krejčí Matyáš                   28kg

4. Černý Matěj                     24kg

4. Kučera Vojtěch                 28kg

Mladší žáci

1. Holub Jiří                         34kg

3. Doležala Michal               34kg

KP Teplice 8.6.2013

Mláďata

1. Jakub Vondrák                                                                                                                                                                                                 
2. Tomáš Bárnet                                                                                                                                                                                                  
3. Sabina Petříčková                                               

MVC Berlín 8.6.2013

Dorostenky

5. Nikola Vápeníková            57kg

Otevřéné oddílové randori Teplice 1.6.2013

Mláďata                                                                                                                                                                                                                   

1.Tomáš Bárnet                                                                                                                                                                                                   
2. Sabina Petříčková                                                                                                                                                                                           
2. Jakub Lukáš                                                                                                                                                                                                    
3. Ondra Černý                                                                                                                                                                                                    
3. Matěj Černý

VELKÁČ CUP 2013 26.5.2013

Mláďata

1.Podráský Václav                                                                                                                                                                                      1.Petříčková Sabina                                                                                                                                                                                             1.Severa Vojtěch                                                                                                                                                                                                 2.Kučera Vojtěch                                                                                                                                                                                                    
2. Černý Matěj                                                                                                                                                                                                     
2. Černý Ondra                                                                                                                                                                                                    
2. Bárnet Tomáš                                                                                                                                                                                                 

3. Krejčí Matyáš                                                                                                                                                                                            
Mladší žák                                                                                                                                                                                                          3.Doležal Michal                                                                                                                                                                                             Dorostenci                                                                                                                                                                                                           
3. Müller Lukáš

Memoriál Helmuta Tauda Chomutov 18.5.2013

Mláďata

1. Jakub Vondrák

1. Jakub Lukáš

2. Ondra Černý

2. Tomáš Bárnet 

3. Matěj Černý 

3. Václav Podráský.

USK CUP Praha 11.5.2013

Dorostenky

1. Vápeníková Nikola                        34kg

Děčínská Kotva 4.5.2013

Mláďata

1. Lukáš Jakub                                39,2-46,4kg

1. Bárnet Tomáš                              54,7-59,1kg

2. Petříčková Sabina                        27-28,4kg

3. Podráský Václav                          23,1-24,4kg 

3. Černý Ondra                                25,5-26,8kg

Mladší žáci

1. Holub  Jirka                                    34kg

VC Loun 27.4.2013                                                                                       

Mláďata

2. Petříčková Sabina              27,3kg

3. Podráský Václav                25,9kg

Turnaj o pohár starostky města Česká Lípa 20.4.2013

Mláďata

1. Bárnet Tomáš                    60kg

3. Lukáš Jakub                       42kg

Mladší žáci

3. Holub Jiří                           34kg

Mezinárodním mistrovství Slovenska Povážská Bystrica 20.4.2013

1.Machač Pavel                    M4 73kg

1.Zázvorka Jan                    M5 100kg

1.Myšák Rudolf                   M4 nad 100kg

Český pohár Chomutov 13.4.2013

Dorostenky

1. Vápeníková Nikola            52kg

MČR juniorů a juniorek Jičínj 6.4.2013

4. Vápeníková Nikola            52kg

VC Ústí nad Labem 23.3.2013

Koťata 2005

1. Vondrák Jakub                   24,9kg

1. Petříčková Sabina              27,4kg

Mláďata 2002

2. Bárnet Tomáš                    61,8kg

Mladší žákyně

1.Trojanová Alena                 44kg

Mladší žáci    

1. Holub Jiří                           34kg 

VC Jablonce Český pohár 16.3.2013

Dorostenky

3. Vápeníková Nikola            52kg

Juniorky

2. Vápeníková Nikola            52kg

Velikonoční turnaj Teplice 9.3.13

Mládata

2. Černý Matěj

2. Bárnet Tomáš

3. Černý Ondra

3. Lukáš Jakub

Mladší žáci

2. Holub Jiří                         

3. Doležal Michal   

 

Rabdori v Neratovicích   9.2.2013

Mláďata

2. Petříčková Sabina              27kg

3. Macháček Radek               38kg

Mladší žáci

1. Doležal Michal                  31kg

1. Holub Jirka                        34kg

Zimní turnaj v Teplicích 18.2.2012                                

Mládata

1. Vondrák Jakub                  21,5-23,8kg                                   

1. Doležal Michal                  25,4-28,1kg                                  

4. Holub Jiří                          28,7-31,8kg                           

Mladší žáci                                                                                  

2. Vorlíček Ondřej                60kg

GP Ostrava ČP 10.2.2013

Dorestenky

7. Vápeníková Nikola             52kg

Juniorky

2. Vápeníková Nikola             52kg

VC Liberce  19.1.2013

Dorostenky

2. Vápeníková Nikola             52kg

Ženy

2. Vápeníková Nikola            52kg