Výsledky oddílu juda 2011

17.09.2011 11:01

Junior Cup - Teplice 17.12.2011

Koťata

1.Vondrák Jakub

2.Petříčková Sabina

Mláďata

1.Doležal Michal

1.Holub Jiří + vyhlášen nejtechničtější závodník

2.Menghinová Jana + vyhlášena nejtechničtější závodnice

3.Macháček Radek

5. místo v družstvech

Vánoční turnaj - Chomutov 10.12.11

Koťata

1.Vondrák Jakub

2.Macháček Radek

3.Petříčková Sabina

Mláďata

1.Holub Jiří

3.Menghinová Jana

3.Doležal Michal

Vánoční turnaj - Děčín 3.12.2011

Koťata

1.Vondrák Jakub

Mláďata

3.Menghinová Jana

3.Holub Jiří

3.Doležal Michal

5.Reichmann Jaroslav

Sametový turnaj - Teplice 19.11.2011

Mláďata

4.Reichmann Jaroslav

5.Menghinová Jana

5.Doležal Michal

Mistrovství České republiky - Jablonec n/Nisou 17.11.2011

Dorostenky

4.Vápeníková Nikola

Mistrovství Evropy veteránů - Rakousko 10.11.2011

7.Zázvorka Jan

Turnaj Nadějí 2011 - Ústí nad Labem 5.11.2011

Koťata

1.Vondrák Jakub

4.Petříčková Sabina

5.Macháček Radek

Mláďata

3.Machačová Kateřina

5.Menghinová Jana

5.Holub Jiří

5.Doležal Michal

5.Reichamann Jaroslav

Mladší žáci

5.Menghin Petr

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola

Pohár Severu - Rumburk 29.10.2011

Koťata

3.Petříčková Sabina

Mláďata

2.Holub Jiří

3.Menghinová Jana

XIV.ročník VC Loun 22.10.2011

Koťata

3.Macháček Radek

Mláďata

1.Holub Jiří

3.Doležel Michal

4.Reichman Jaroslav

5.Machačová Kateřina

Dorostenky

2.Vápeníková Nikola

Český pohár - VC Jihlavy 15.10.2011

2.Vápeníková Nikola

11.ročník VC města Mostu o putovní pohár 8.10.2011

Mláďata

1.Doležal Michal

2.Menghinová Jana

3.Machačová Kateřina

3.Petříčková Sabina

4.Macháček Radek

5-6.Reichmann Jaroslav

VC Litoměřic 1.10.2011

Kotata

1.Vondrák Jakub

2.Macáček Radek

4.Petříčková Sabina 

5.Machačová Kateřina

Mládata

3.Holub Jiří

3.Menghinová Jana

5.Doležal Michal

5.Reichmann Jaroslav

 

Putovní pohár Teplice 24.9.2011

Koťata

2.Macháček Radek

Mláďata

2.Holub Jiří

4.Doležal Michal

Mladší žáci

4.Mička Ondřej

  

Mezinárodní mistrovství Polska - Wroclaw 17.9.2011

Veteráni

1.Machač Pavel                    M4 do 73kg

1.Zázvorka Jan                     M5 do 100kg

 

Český pohár Brno 17.9.2011

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola

 

VC města Kadaně 17.9.2011

Koťata

2.Petříčková Sabina

2.Macháček Radek

Mláďata

2.Doležal Michal

 

Otevřené mezinárodní mistrovství ČR

Praha - Vršovice 10.9.2011

1.Machač Pavel              

2.Müller Miroslav          

3.Myšák Rudolf              

160starujících z 10 států

 

VC Kralup 18.6.2011

Mláďata

1.Urbánek Roman               

1.Holub Jiří                           

1.Menghinová Jana                      

2.Doležal Michal                   

3.Klazar Tomáš                     

Mladší žáci

1.Ráž Zdeněk      

 

KP Teplice 4.6.2011

Mláďata

1.Holub Jiří                           

2.Doležal Michal                  

2.Malá Anežka                     

2.Menghinová Jana                   

2.Hlaváč Pavel                     

3.Urbánek Roman                 

3.Teuscher Adam                                     

 

MVC Liberce 4.6.2011

Mladší žákyně

1.Zemanová Věra                         

3.Votrubová Tereza                      

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola                  

3.Teuscherová Markéta   

 

VC Chomutova – Memoriál H. Tauda 28.5.11

Mláďata 2005-2006

1.Vondrák Jakub                  

3.Petříčková Sabina             

Mláďata 2003-2004

1.Urbánek Roman                 

3.Macháček Radek              

Mláďata 2001-2002

3.Holub Jiří                          

3.Doležal Michal                

3.Menghinová Jana                      

3.Teuscher Adam  

 

MVC Chomutov 28.5.2011

Mladší žákyně

1.Kaulfusová Kateřina          

1.Zemanová Věra                 

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola

 

Aue NSR 21.5.2011

Mladší žákyně

1.Zemanová Věra                 

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola           

5.Teuscherová Markéta     

 

USK Cup Praha 14.5.2011

Mladší žákyně

1.Zemanová Věra                 

2.Kaulfusová Kateřina        

Dorostenky

1.Vápeníková Nikola   

 

Děčínská kotva 7.5.2011

Mláďata

1.Kaulfus Tomáš

2.Doležal Michal

2. Menghinová Jana

3. Machačová Kateřina

3. Teuscher Adam

Mladší žáci

2. Jangl Jiří

3. Menghin Petr

 

VC Litoměřic 30.4.2011

Mláďata

1.Kaulfus Tomáš                 

1.Urbánek Roman                  

2.Hlaváč Pavel                      

2.Malý Jan                                      

2.Menghinová Jana                    

3.Holub Jiří                           

3.Petříčková Sabina              

3.Mala Aněžka                    

3.Fuchsig Filip                                       

Mladší žactvo

2.Kaulfusová Kateřina         

2.Votrubová Tereza              

2.Plzák Jiří

3.Menghin Petr     

 

Mezinárodním mistrovství Slovenska

Povážská Bystrica 30.4.2011

1.Machač Pavel              

1.Zázvorka Jan               
3.Kříž Pavel  

 

Velikonoční oddílový turnaj 27.4.2011

Mláďata 2003-05

1.Machačová Kateřina         

2.Vondrák Jakub                   

3.Limr Vojtěch                    

Mláďata 2001-02

1.Ráž Zdeněk                        

1.Holub Jiří                          

1.Teuscher Adam                 

1.Votrubová Tereza              

1.Hlaváč Pavel                      

2.Kaulfusová Kateřina          

2.Doležal Michal                 

2.Menghinová Jana                      

2.Srnka Filip                         

2.Fengl Jakub                       

3.Jírek Jiří                             

3.Mička Ondřej                    

3.Urbánek Roman                

3.Řezáč Vít                         

3.Mach Jakub                       

Mladší žáci

1.Menghin Petr                     

2.Plzák Jiří                            

3.Fuchsig Filip                     

Absolutka

1.Limr Tomáš

2.Mach Radek

3.Mikeš Vojtěch

4.Kozmon František

5.Teuscherová Markéta

 

Velikonoční turnaj Teplice 23.4.2011

Mláďata

1.Menghinová Jana                      

1.Hlaváč Pavel                      

2.Holub Jiří                           

2.Doležal Michal                 
3.Jíra Šimon                       

 

Veřejný oddílový přebor v Neratovicích 16.4.2011

Mláďata

1.Ráž Zdeněk                        

1.Menghinová Jana                      

2.Macháček Radek               

2.Urbánek Roman               

3.Petříčková Sabina              

3.Hlaváč Pavel                      

Mladší žáci

1.Menghin Petr      

 

Mezinárodní mistrovství Maďarska Budapešť 9.4.11

3.Machač Pavel                   

3.Zázvorka Jan                     

4.Myšák Ruda       

 

MČR juniorů a juniorek Jičín 2.4.2011

2. Vápeníková Nikola        

9. Duda Radek       

 

VC Jablonce 27.3.2011

Mladší žákyně

2. Kaulfusová Kateřina         
3. Zemanová Věra  

 

VC Jablonce 26.3.2011

Dorostenky

3.Nikola Vápeníková

Juniorky

2. Nikola Vápeníková

 

VC Jihlavy 20.3.2011

Mladší žákyně

1.Zemanová Věra   

 

Pražský krajský přebor 21.3.2011
Junioři

1.Duda Radek

 

VC Loun 19.3.2011

Mláďata

1. Urbánek Roman                

2. Hlaváč Pavel                     

3. Klazar Tomáš                   

3. Holub Jiří                          

Mladší žáci

1. Veselý Roman                 

3. Plzák Jiří                        

3. Zemanová Věra      

 

VC Ústí nad Labem 12.3.2011

Koťata 2005-6

1. Vondrák Jakub
1.Urbánek Roman
2.Klazar Tomáš
3. Petříčková Sabina
3. Ráž Filip

Mláďata 2001-2
1.Holub Jiří
1. Menghinová Jana
2. Fuchsig Filip
3.Machačová Kateřina

3.Doležal Michal
3.Labuť Petr
4.Náhlovský Josef
5. Mička Matěj

 

Zimní turnaj Teplice 19.2.2011

Mláďata

2.Machačová Kateřina
2.Menghinová Jana
2. Urbánek Roman

2.Doležal Michal
3.Kaulfus Tomáš

Mladší žáci

2.Ráž Zdeněk
2.Menghin Petr

2.Veselý Roman