Vynikající vysledky mláďat v Lounech

06.03.2012 22:45

Další výborné výsledky přivezli naši borci z VC Loun, kde startovalo z 23 oddílů 173 mladých judistů. Mladí judisté z Vyhlídky Ústí nad Labem bojovali opět úspěšně a přivezli další cenné medaile. Vynikající výsledek předvedl v mláďatech Jakub Vondrák v hmotnosti do 22kg vyhrál všechny své utkání a vybojoval skvělé první místo, ve stejné hmotnosti ještě skončila na třetím místě judistka Sabina Petříčková.

Svou dobrou formu a svědomitost na tréninku proměnil ve zlatou medaili Michal Doležal, který v hmotnosti  26-26,9kg sebevědomě zvítězil nad všemi soupeři a přidal další první místo do své letošní sbírky. Jirka Holub podával také výborné výsledky v hmotnosti 27 -29,1kg a dostal se až do finále, kde se nesoustředil na začátek zápasu a nechal se překvapit chvatem ouči gari. Zápas skončil velice rychle prohrou a druhým místem, ale už příště bude Jirka určitě vědět, že musí bojovat soustředěně od začátku utkání. Další cenné druhé místo přivezl nováček mladší žák Ondřej Vorlíček v hmotnosti do 60kg. Nedařilo se jen v hmotnosti  30-31,5kg a nejsilněji obsazené kategorii Radkovi Macháčkovi, který vyhrál jen dvě utkání a to stačilo jen na páté místo. Pro Radka to byla velká zkušenost a je potřeba přidat na tréninkové aktivitě.  

Další závody čekají náš oddíl Vyhlídku Ústí nad Labem 24.3.2012 v Jablonci nad Nisou,  Český pohár kam pojede naše zkušená dorostenka Nikola Vápeníková a ve stejný den pořádá Vyhlídka Ústí nad Labem VC města Ústí nad Labem pro ty nejmladší mláďata a koťata, kde jsou připraveny ceny pro všechny zúčastněné  judisty.