Medailové rozloučení roku 2011 našich judistů

18.12.2011 10:37

V sobotu v Teplicích jsme zakončili úspěšně letošní závodní sezonu na Junior Cupu na pohodově a vánočně laděných závodech. Šest medailí přivezli naši nejmenší judisti. Nejlépe si vedl nejmladší Jakub Vondrák,

který přesvědčivě zvítězil na ipon hmotnosti  22-22,5kg, ve stejné hmotnosti získala krásné druhé místo Sabina PetříčkováDalší cenný kov a zlatou medaili si vybojoval Jirka Holub,

který zvítězil v hmotnosti 28,1-29,8kg, kde všechny odházel na ipon a proto navíc získal i sošku nejtechničtějšího judisty.

Nejtechničtější dívkou byla vyhlášena i naše judistka Jana Menghinová,

která vybojovala mezi chlapci v hmotnosti 40,6-42,2kg vynikající druhé místo. Výborný výkon předvedl a další zlatou medaili vyhrál v hmotnosti 25-27,8kg  Michal Doležal, který si také vedl bravurně a všechny své soupeře porazil také na ipon.  Radkovi Macháčkovi se nedařilo jako na minulých závodech a obsadil jen třetí místo a bral bronzovou medaili v hmotnosti 31,1-31,4kg. Po sčítání bodů za umístění družstev, ale také přispěl, a tak Vyhlídka Ústí nad Labem skončila v kategorii mláďat na pěkném pátém  místě za domácím oddílem, Kralupy, Litokanem Litoměřice a Rumburkem.

Trenéři oddílu byli velmi spokojeni jak  s výsledky tak s předvedeným bojem. Ve středu čeká oddíl Vyhlídku Ústí nad Labem poslední letošní vánoční trénink v tělocvičně 32.ZŠ na Vyhlídce v Krásném Březně, kam byli pozváni i jejich obě přípravky z DDM a z Brné. Oddíl juda Vyhlídka Ústí nad Labem přeje všem našim svěřencům, jejich rodičům, ale také všem našim přátelům krásné prožití svátků vánočních, bohatou nadílku  a do roku 2012 mnoho dalších sportovních úspěchů, zdraví a jen to nejlepší i v rodinném životě.