17.Ples judistů Vyhlídky

12.02.2012 14:31

Dne 10.2.2012 proběhl už v pořadí sedmnáctý ples judistů Vyhlídky. Nejen že se na plese všichni dobře bavili ale rozdávali se ceny za nejlepší judisty roku 2011.

V mládežnické kategorii bylo vyhlášeno poprvé prvních pět míst.Začneme od konce

5.místem, na kterém skončil Michal Doležal s 36 body.

4.místo nejmladší na tomto vyhlášení a nejbojovnější Jakub Vondrák s 38 body.
3.místo obsadila v tvrdé oddílové konkurenci nadějná Jana Menghinová se 46 body.
Na druhém místě se umístil Jiří Holub se 49 body. Z mnoha závodů, které absolvoval získal 6 zlatých medailí.

A na 1. místo do čela všech judistů oddílu Vyhlídka Ústí nad Labem s 54 body a se 6-ti vyhranými turnaji se poprvé vyhoupla na první místo, talentovaná a vynikající Nikola Vápeníková. Nikola má určitě geny po mamince a babičce – obě byly velké sportovkyně a startovaly i na olympijských hrách, i když v jiném sportu. Loni mimo jiné Nikola vyhrála turnaj v Německu,vybojovala stříbrnou medaili na MČR juniorek a čtvrté místo na MČR dorostenek. Letos se jí na prvních závodech v Liberci na VC podařil double a vyhrála 1 místo v dorostenkách a i v ženách. Do celkového mládežnického  bodování juda Vyhlídky zasáhlo 35 mladých členů oddílu.

V seniorské kategorii se ale vyhlašovali jen první tři.

Na třetím místě s 15 body se umístil Rudolf Myšák, který si toto umístění vybojoval na veteránských soutěžích. Například na mezinárodním mistrovství Maďarska obsadil čtvrté místo a třetí byl na mezinárodním MČR .
Druhé místo obsadil s velkým náskokem se 46 body Pavel Machač, který vybojoval ve veteránech,
3.místo Mezinárodní mistrovství Maďarska
1.místo Mezinárodním mistrovství Slovenska
1.místo Otevřené mezinárodní mistrovství ČR
1.místo Mezinárodní mistrovství Polska
2.místo Mezinárodní mistrovství Rakouska
1.místo Evropský pohár

A jen o tři body zvítězil Jan Zázvorka tedy se 49 body, který vybojoval 7.místo na Mistrovství Evropy Masters v Rakousku