Judisté Vyhlídky oslavovali

25.02.2013 22:40

Vyhlášení nejlepších judistů oddílu Vyhlídka Ústí nad Labem je tradice a  proběhlo na již 18. plesu judistů v Apollu. Zahájení plesu uvedl předseda oddílu Miroslav Müller, kde představil kapelu Riviéru a popřál dobrou zábavu. Po zahájení nastoupily mažoretky, které působí na ZŠ a ZUŠ Husova v Krásném Březně.  Pod vedením Hany Feltlové vystoupily mladší Hvězdičky se skladbou Monsters a pod vedením Zdenky Lapkové starší Hvězdičky se skladbou Pistolnice , které sklidily velký potlesk. Zdeněk Pavlíček moderátor skupiny Riviéra pozval k podiu předsedu oddílu Miroslava Müllera, hlavního trenéra Jiřího Machatu a vzácného hosta, úřadující mistryni světa z roku 2012 z Miami Lenku Königovou, aby společně ocenili mládežnickou kategorii.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ JUDISTÉ MLÁDEŽNICKÉ KATEGORIE    ZA ROK 2012

Na 5.místě se umístila Alena Trojanová se 16 body, která na závody ještě moc nejezdí, ale když jede tak vyhrává jako zkušená závodnice.

4.místo získala s 24body mladičká Sabina Petříčková, na závodech se pere s chlapci, ale i jim dává zabrat a poráží je.

3.místo obsadili v tvrdé oddílové konkurenci dva borci  nejbojovnější mládě oddílu Jakub Vondrák a o trochu zkušenější mladší žák Michal Doležal, kteří shodně získali 68 bodů.

Na druhém místě  se umístil Jiří Holub s 85 body . Z mnoha závodů, které absolvoval  získal 14 zlatých medailí.

Po zaznění  fanfáry se vyhlásilo 1. místo, které si vybojovala

Nikola Vápeníková s 90 body. Obhájila své loňské prvenství a vyhoupla se do čela všech judistů oddílu Vyhlídka Ústí nad Labem. Nikola má určitě geny po mamince a babičce – obě byly velké sportovkyně a startovaly i na olympijských hrách, i když v jiném sportu. Vloni Nikola vyhrála 4 medaile na MČR.  Juniorky vyhrála, v dorostu byla druhá, třetí místo přidala v ženách a další titul z MČR družstev pomohla vybojovat Hradci Králové v ženách.

Nikola dostala kytičku, velký putovní pohár, malý pohár, který jí zůstává, diplom a kimono od sponzorů plesu. Ostatní získali diplom, pohár, kimono nebo sportovní tašku.

Všem vítězům bouřlivě tleskal celý sál v Apollu.

Do celkového bodování oddílu juda Vyhlídky Ústí nad Labem zasáhlo 35 mladých členů oddílu.

Po zaznění jedné série písniček přišlo na řadu předtančení

standardních tanců z taneční školy Michaely Gebertové.

Taneční skupina Freedom, která je držitelem Mistr i vícemistr světa a vítěz světového poháru v choregrafii šéftrenérky Silvie Netíkové zatančila mix disko v podání tanečníků juniorské kategorie a roztleskala celý sál

Po chvilce oddechu v podání skupiny Riviéra přišlo na řadu vyhlášení nejúspěšnějších seniorů.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ JUDISTA KATEGORIE SENIORŮ

Ceny opět předávali předseda oddílu  Miroslav Müller a hlavní trenér Jiří Machata zároveň s úřadující mistryní světa z Miami Lenkou Königovou.

Na třetím místě  se 43 body se umístil Rudolf Myšák, který si toto umístění vybojoval na veteránských soutěžích. Například na mezinárodním mistrovství Maďarska obsadil druhé místo a třetí byl i na mezinárodním MČR  ve Vršovicích.

Druhé místo obsadil  se 45 body Pavel Machač, který vybojoval ve veteránech toto umístění,

1.místo Mezinárodním mistrovství Slovenska

1.místo Otevřené mezinárodní mistrovství ČR

2.místo Mezinárodní mistrovství Maďarska

3.místo Mezinárodní mistrovství Německa

Fanfára pro 1. místo patřila, už po třetí za sebou vítězi, kterému se  povedlo obhájit své prvenství a za 55 bodů si přišel převzít ceny  Jan Zázvorka, který vybojoval: