Výsledky oddílu juda 2014

16.02.2014 16:53

VC Mostu    24.5.2014

Mláďata

1.místo Adelka Sklenářová                                                                                                                                                                                   
1. místo Jakub Vondrák                                                                                                                                                                                        
3. místo Sabina Petříčková                                                                                                                                                                                  
3. místo Ondra Černý                                                                                                                                                                                           
3. místo Matěj Černý                                                                                                                                                                                            
4. místo Václav Podráský                                                                                                                                                                                     
4. místo Oliver Aigerman

Velkáč Cup 18.5.2014

2. místo Adelka Sklenářová
3. místo Adélka Truková
1. místo Vojtěch Brož
3. místo Theodor Vápeník
2. místo Maxík Glos
2. místo Oliver Aigerman
1. místo Václav Procházka
1. místo Vojtěch Severa
2. místo Sabina Petříčková
1. místo Jakub Vondrák
1. místo Jakub Sklenář
2. místo Michal Doležal

USK CUP Praha 17.5.2014                                                                                                                                                                           
Starší žáci:                                                                                                                                                                                                            
1. místo Sklenář Jakub   38kg                                                                                                                                                                         
Mladší žáci:                                                                                                                                                                                                          
3. místo Doležal Michal  38kg

Karlovarská liga v Sokolově 10.5.2014
1. místo Sklenářová Adéla
1. místo Doležal Michal
1. místo Sklenář Jakub
2. místo Petříčková Sabina

Katana Liberec  3.5.2014

1.místo - Adelká Sklenářová,

1.místo Jakub Vondrák ,

1.místo Jirka Holub,
1.místo Jakub Sklenář

2.místo - Sabina Petříčková,

2.místo Michal Doležal
3.místo - Matěj Černý

Sobota Kamenice JUDO CUP
1. místo Jakub Vondrák

1. místo Ondra Černý
2. místo Adélka Sklenářová
3. místo Sabina Petříčková

3. místo Matěj Černý

NEDĚLE:
1. místo Michal Doležal ml. žák 38kg
1. místo Jakub Sklenář st. žák 42kg

VC Loun                                                                                                                                                                                                       
1.místo Adéla Sklenářová                                                                                                                                                                           
1.místo Jakub Vondrák                                                                                                                                                                                
1.místo Jakub Sklenář                                                                                                                                                                                 
2.místo  Doležal(váha-38kg)                                                                                                                                                                         
3.místo Jiří Holub(váha-38kg)

 

Velikonoční turnaj v Teplicích - startovalo 168 judistů a judistek z 20 oddílů.
Náš oddíl v počtu 6 borců obsadil celkově 7. místo a zasloužili se o to tito borci:
1. místo Adélka Sklenářová
1. místo Jakub Vondrák
1. místo Michal Doležal - 38kg
1. místo Jirka Holub - 42kg
3. místo Václav Procházka
7. místo Václav Podráský

Neratovice                                                                                                                                                                                                           1. místo  Matěj Černý     25kg
3. místo Ondra Černý 30kg
4. místo Sabina Petříčková 31,5kg

Katana v Jičíně¨.
Mláďata :

1.  místo  Sabinka Petříčková                                                                                                                                                                                2. místo  Adélka Sklenářová
mladší žáci

1. místo Michal Doležal 38kg 

2. místo Jirka Holub 38kg
starší žáci :

1. místo  Jakub Sklenář 38kg

 

VC města Ústí nad Labem na 32.ZŠ
1. místo Adélka Sklenářová,

1. místo Jakub Vondrák

2. místo Ondřej Hlávka

2. místo Ondřej Černý

2. místo Václav Podráský

2. místo Vojtěch Severa

2. místo Václav Procházka

3. místo  Filip Hlávka

3. místo Sabina Petříčková

4. místo Matěj Černý

4. místo Doležal Ondřej

 mladší žák

1. místo Jiří Holub

3. místo Michal Doležal

3. místo Tomáš Bárnet
dorostenka

2. místo Jana Jarmila Veselá
 starší žákyně

 4. místo Alena Trojanová


Český pohár  v Jablonci.
Juniorky

1. místo  Nikola Vápeníková 52kg
Dorost

5. Jana Jarmila Veselá 48kg,
Starší žáci

3. místo Jakub Sklenář 38kg
Mladší žáci

9.místo Michal Doležal 38kg
 

 Velké cena Litoměřic

3. místo Adéla Sklenářová  20,3 - 23 kg

3. místo  Sabina Petříčková  28,6 - 31,3 kg

3.místo Severa váhová  33,7 - 35-5 kg

3.místo Václav Procházka 38,4 - 40,3

Český pohár Ostrava                                                                                                                                                                                   
mladší žák                                                                                                                                                                                                            3.místo Michal Doležal (do 34 kg)                                                                                                             Juniorka                                                                                                                                                                                                                
2. místo Nikola Vápeníková  do 52 kg,

Zimní turnaj Teplice 22.2.14

Mláďata

2. místo Sabina Petříčková

2. místo Adéla Sklenářová,
mladší žák

3. místo Michal Doležal do 34kg

starší žák

1. místo  Jakub Sklenář do 38kg